Летен тренд кој можете да го пробате уште денес!

17 мај, 2019
nokti

И додека сѐ уште со нетрпение ги очекуваме сончевите денови и високите температури, откривме летен тренд кој може уште денес да го пробате и да ги разубавите тмурните денови.

Станува збор за сончеви нокти со портокалови тонови, а нашите омилени брендови подготвија бројни изненадувања и прекрасни топли сончеви портокалови нијанси, како и неодоливи комбинации на кафеава и портокалова кои изгледаат неверојатно луксузно и стилски.

Во галеријата, избравме 10 одлични портокалови лакови за нокти од брендовите како OPI, Essie и L’Oreal.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi