Микро тетоважите во областа на увото се најслаткиот тренд кој сме го виделе во последно време!

15 јули, 2019
t

Барате инспирација за нова тетоважа, можеби се крие токму тука…

Иако тетоважите во областа на увото не се никаква новост, тие во поалњдно време стануваат се повеќе и повеќе популарни. Истражувавме и ги издвоивме оние најслатките.

Нема да лажеме, тетовирањето на овој дел од телото е доста болно, бидејќи станува збор за една од најчувствителните области, но овие тетоважи се толку слатки што вреди да се истрпи малку повеќе болка.

Барате инспирација за нова тетоважа, или можеби за првата, кој знае, можеби ќе ја пронајдете токму тука. Нас дефинитивно ни се допадна оваа форма на вечен накит! ♥

View this post on Instagram

1-6🌸 #eartattoo#coveruptattoo #flowertattoo

A post shared by MINI TATTOO (@minitattoo_studio) on

https://www.instagram.com/p/BzoUS3kHdHS/?utm_source=ig_embed
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi