24 јуни, 2019

Радио

Beauty брендот на Синди Крафорд – Meaningful Beauty, има нов производ, Revive&Brighten гел маска за областа околу очите.

Таа ветува сјајна и затегната кожа веднаш по нанесувањето (по 10-15 минути), а Синди, на пример, ги користи за пред шминкање, за инстантно освежување пред снимањето и додека таа патува.

Остави коментар

Почетна // живот // Нов beauty производ од колекцијата на Синди Крафорд: Маска за инстант свеж изглед
Горе