17 септември, 2019

Радио

Парис Хилтон (38), жена која може да си ги дозволи најскапите производи за нега на кожата, всушност користи производ кој е достапен за нас и не е скап.

Станува збор за лосион за бебиња кој можеме да го најдеме во секоја продавница, а вашата кожа ја прави дацизгледа свежа, мека и одлична.

View this post on Instagram

Missing my iconic Queen Tinkerbell. 👑🐕✨

A post shared by Paris Hilton (@parishilton) on

Париз навистина изгледа како да не остарела уште од снимањето на серијата “Едноставен живот” (која беше емитувана од 2003.-2007. година) во која учествуваше со Никол Ричи.

Два козметички производи кои постојано и се при рака се розев кармин и парфем.

Остави коментар

Почетна // живот // Парис Хилтон ја откри тајната за својата блескава кожа
Горе