Шарлиз Терон: Убавицата со само еден потег го промени имиџот

8 мај, 2019
ssss

Оскаровката Шарлиз Терон припаѓа на групата жени кои обожаваат да ги менуваат фризурите, па затоа неодамна русата коса по која е препознатлива, ја исфарба во темна боја.

Токму кога нејзините обожаватели се навикнаа на оваа промена што перфектно и прилегаше, таа смисли ново изненадување.

Најбрзата промена во фризурата без драстични мерки се постигнува со “преуредување” на шишките, а со овој трик го искористи и 43-годишната актерка.

Фризерот на познатата актерка откри дека пример за нејзината најновата фризура е познатиот супермодел Линда Евангелиста.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi