28 мај, 2020

Како и целиот обичен свет!

Целулитот е чест проблем кај жените, а нас ни е утеха што го имаат дури и светски познатите ѕвезди. Еве како изгледаат некои од нив кога не можат да го сокријат.

Џенифер Лопез

Александра Амбросио

Ким Кардашијан

Рис Витерспун

Остави коментар

Почетна // Life Story // Тие не се совршени како што многумина мислат: Своите несовршености ги прекриваат со фотошоп, а ова е реалноста!
Горе