11 август, 2020

Француската компанија Lancôme го претстави новиот парфем за жени, Idôle.

Таа е исто така новото заштитно лице на овој бренд – американската актерка, пејачка и сега модна икона Zendaya Coleman.

Лесен и свеж, мирисот е совршен за жешките летни денови.

Остави коментар

Почетна // Life Story // Zendaya и Lancôme: Совршена комбинација за топлите летни денови
Горе