Уметност и мода: Louis Vuitton во боите на виножитото

22 јули, 2019
lv

Alex Israel, триесет и седум годишниот уметник од Лос Анџелес, започна соработка со луксузниот бренд Louis Vuitton. Ова не е прв пат тој да соработува со француската модна куќа, оваа година создаде унисекс парфем со неговиот потпис.

Тој сега направи кожна ташна во боите на виножито и ја нарече Capucines, по улицата во Париз, каде што е отворена првата продавница на Louis Vuitton.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi