Зошто сатенот е совршен материјал за лето и како да го носите?

6 јуни, 2019
saten

Сатенот не е резервиран само за slip фустани!

Slip сукњите и фустаните во изминатите неколку сезони се искачија на самиот врв на нашите омилени парчиња за сончевите денови, а сатенот потоа се појави во форма на сите парчиња облека и модни додатоци. Во актуелната понуда ги пронајдовме најсовршените сатенски сукњи, минималистички макси сатенски фустани, ташни со интензивни бои и елегантни чевли.

Најдобрите сатенски парчиња ги подготвија луксузните брендови како што се The Row, Balenciaga, Alexander McQueen, а исто така има и одлични high-street парчиња во Zara и Mango.

Во галеријата ви ги претставуваме 20те најубави сатенски парчиња создадени за сончевите денови.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi