Month: м.г

.jpg
Мараја Кери може да се пофали со безброј хитови и полица полна со Греми, но се обиде да го задржи својот приватен живот што е можно подалеку од очите на јавноста. До сега. Во нејзините неодамна објавени мемоари „Значењето на Мараја Кери“, таа отворено зборуваше за растењето во сиромаштија и насилство, за нејзините средби со […]

-4.jpg
Иако упорно се обидуваше да го сокрие приватниот живот и своето ново момче, Дари Бубамари не успеа во тоа, па тамошните медиуми брзо сфатија кој и го украл срцето на пејачката. Тој е убав, млад бизнисмен, кој на социјалните мрежи се претставува како Тони. Дара и Тони поминаа незаборавно лето на Малдивите, а потоа почнаа […]

-17.jpg
Таа е преморенаСо работа и грижа за домаќинството и децата, жените едноставно можат да бидат презаситени за секс. Покрај тоа, во домаќинства каде што жената работи поголем дел од работата, може да се појави незадоволство. Како да се реши проблемот: Бидете сигурни дека вашата жена има слободно време само за себе. Покрај тоа, осигурете се […]

.jpg
Згодната Кајли Џенер објави две фотографии кои го забрзуваат пулсот, а со нив ги покани своите следбеници да гласаат на претстојните претседателски избори! Кајли ги пикна задникот и градите во мало бикини и остави линк каде следбениците – а има 196 милиони од нив – можат да се пријават за да гласаат, ако се од […]

.jpg
Вработените во зоолошката градина во Велика Британија беа принудени да одделат група од пет африкански сиви папагали кои ги проколнуваа посетителите и ги држеа подалеку од очите на јавноста, пренесува Си-Ен-Ен. Според светските медиуми, папагалите Ерик, Елси, Тајсон и Били донирале пет различни сопственици на зоолошката градина, но тие поминале некое време заедно во карантин […]

.jpg
На таа фотографија, старлетата е целосно гола, а за да ги скрие волшебните атрибути до одреден степен, таа е обложена со чоколадо. Фотографијата наиде на позитивен одговор кај коментаторите, па некои побараа тој да објави повеќе!

.jpg
Обично сите се занимаваме со датумот кога сме родени. Тој го одредува нашиот хороскопски знак, но ретко обрнуваме внимание на денот на кој падна нашиот „нула“ роденден. Сепак, тоа може да открие многу за нашиот карактер. ПонеделникПривлечни сте и сакате да бидете убаво облечени. Вие сте вреден, посветен, тактичен и внимателен. Активни сте и не […]

xeni-2-1280x1485.jpg
ENенифер Анистон призна дека некое време размислувала да ја напушти актерството, сето тоа поради интензивниот проект на кој работела и од кој не била задоволна. Анистон зборуваше за тоа на подкастот SmartLess домаќин на Џејсон Бејтмен, Вил Арнет и Шон Хејс. Бејтман ја праша дали некогаш сака да ја напушти филмската индустрија, а таа одговори: […]

-свиња.jpg
Британката која ја објавила фотографијата не е единствената што забележала необична фигура на оградата Една твитерџика помисли дека полудела затоа што на дрвената ограда видела слика на свиња со витлери во косата.Џејд од Велика Британија ја сподели фотографијата на Твитер и очигледно не е единствената што ја видела истата. „Дали ова личи на свиња со […]

Brad-Doug-Pitt.jpg
Даглас Пит е помладиот брат на холивудскиот актер Бред Пит, и живее далеку од очите на јавноста. Тој е успешен претприемач, инвеститор и филантроп. Холивудскиот омилен Бред Пит и неговиот брат Даглас Пит изградија сосема различни кариери, но и двајцата се многу успешни во тоа што го работат. И додека Бред ги крши срцата на […]

-1280x947.jpg
Американскиот рапер Машин Ган Кели, вистинско име Колсон Бејкер, ќе глуми заедно со холивудските легенди и он Малкович во филмот „Изми ме во реката“. Режисер на филмот е Рандал Емет, а заплетот е насочен кон наркоман кој се опоравува и се бори да казни нарк дилер кој ја продал дрогата што ја уби неговата свршеница. […]

.jpg
Умерената потрошувачка е особено важна во исхраната на децата Скоро 50 проценти од девојчињата кои јаделе повеќе од 12 оброци со месо неделно на возраст од седум години го добиле првиот период пред да наполнат дванаесет години. Една студија спроведена на британскиот универзитет во Брајтон покажа дека девојчињата на возраст од три до седум години […]

.jpg
Милан Поповиќ, поранешниот партнер на Северина Којиќ, по приказната објави дека пејачката не плаќа алиментација за нејзиниот син Александар и дека тој покренал тужба против неа. Милан рече дека тоа не е вистина, ниту пак дека со него контактирале нејзините адвокати поради наводно тешката финансиска состојба во која се наоѓа пејачката. „Не е точно дека […]

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris