Поставиле камера во внатрешноста на гумата – еве како изгледа кога се вози (ВИДЕО)

12 август, 2020
guma

Одлично видео за сите оние љубопитни подготви екипата на Warped Perception. Станува збор за зафат со кој е поставена GoPro камера во внатрешноста на гумата.

Целта на ова е да се види како се однесува гумата при возењето на автомобилот, а се чини целта во целост ја исполнија поставувајќи го видеото на својот YouTube канал.

Видеото кое е поставено пред две недели е веќе прегледато над 7,5 милиони пати, а истото можете да го погледнете во продолжение.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris