Аца Лукас откри која поранешна сопруга најмногу ја сакал: Јас сè уште ја САКАМ, но веќе не сме заедно!

25 октомври, 2020
аца

Пејачот Аца Лукас гостуваше во емисијата Скининг на телевизијата Курир, каде зборуваше за многу детали од неговиот живот.

Открил и дека не сака да го нарекуваат измамник затоа што не е така.

„Најголемиот измамник, не ми се допаѓа тоа. Звучи грдо. Достојност, тоа значи кога имаш жена, значи имаш љубовница, јас не бев измамник, немав љубовница. Не можете да сакате две жени одеднаш “, рече тој.

“Последната. Соња ја имаше таа чест. Ако кажам дека сè уште ја сакам, ако кажам не, тоа звучи грдо. Секако дека ја сакам, таа е мајка на моето дете. Не можам да не ја сакам, но веќе не сме заедно. Јас не страдам. Имаше сè во нашите животи. Не го кријам моето минато и не сакам да ја менувам својата историја “, рече искрено Лукас во споменатото шоу.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum