Адријана Кеш со голи гради, Стојне Николова во секси мини: Фолк естрадта снимаше новогодишно шоу

25 декември, 2020
mk

Македонската музичка естрда поради коронавирусот веќе неколку месеци нема јавни настапи. Сепак, Нова Година и Божиќ не минуваат без новогодишните емисии на телевизиите.

Деновиве во студиото на Балкан мјузик ТВ се снимаше новогодишна музичка емисија каде се собраа македонските пејачи меѓу кои: Благоја Груевски,Стојне Николова, Стојановски Благојче, Орде Неделковски, Адријана Ацевска и други. Најголмо внимание привлече Адријана Кеш облечена во секси црвен фустан со екстра секси длабокото. Дури посекси, од од она на Стојне Николва.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris