Ана Николиќ ги збуни сите со новата објава, односно „новата професија“! (ФОТО)

14 ноември, 2020
ана николоќ

Пејачката сакаше да се пошегува, но…

Пејачката Ана Николиќ се пошегува со своите следбеници на Инстаграм, изјавувајки преку една фотографија дека ја сменила професијата.

Ана објави фотографија во луна паркот и овојпат акцентот не беше на нејзиниот изглед, вниманието го привлече она што таа го напиша под фотографијата.
„И така… Сега работам во луна парк… па поминете“, напиша таа.

Секако, се шегуваше, но имаше и луѓе кои и поверуваа, па во коментарите напишаа, „Среќно“, „Има работа, за тој кој сака да работи“ и слично.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi