Ана Николиќ објави видео како тренира во шума: Некои велат дека изгледа одлично, некои велат дека претерала (ВИДЕО)

15 септември, 2020
ana-nikolic-foto-nikola-tomic-06copy2880x1920-830x0

– Тренинг во шума е лек за телото и душата…Ве зајакнува секој ден…- напиша Ана

Пејачката Ана Николиќ драстично ослабе и сега има витко тело. Музичката sвезда не се откажува од тренинзите, па објави видео на Инстаграм како вежба во шума

– Добро утро… од Косутњак… тренингот во шума е лек за душата и телото… Ве зајакнува секој ден… – напиша Ана.

Следеше лавина коментари. Некои тврдат дека Ана изгледа одлично и дека ја вратила линијата што некогаш ја красела, а некои претерала и дека е навистина слаба.

Погледнете како изгледаше Ана и како изгледа кога ослабе: