Анастасија: Денес е модерно да забремените! Џорџ не ме гледа како трофеј, и не сака да се влече по мене!

18 октомври, 2020
анастасија

Тој е девет години постар од мене, но таа разлика не е видлива затоа што сум позрела и така постапувам – рече Ражатовиќ


Популарната пејачка Анастасија Ражнатовиќ веќе некое време живее во Нови Сад со своето момче Џорџ Кулиќ и истакнува дека засега не планира да има деца и брак.

Не размислувам за тоа, но сега стана мода да забремениш, да се свршиш, но не брзам за тие работи. Гледам да се изградам некаде како личност, да напредувам во кариерата, имам врска многу долго време и никаде не брзам. Ако се обиде и ако треба да биде така, сигурно еден ден ќе го официјализираме и со брак и со дете. Не треба да брзаме со тие работи – рече Анастасија и истакна дека својот мир го пронашла во српска Атина.

Го гледам Нови Сад како моја оаза на мирот, доаѓам во Бегорад за деловни активности и да го видам моето семејство, но живеам во Нови Сад. Јас сум многу мирна личност, темпераментна сум само кога ќе ме испровоцираат. Јас сум парадокс, од една страна го сакам овој град затоа што сè е толку брзо, а од друга страна би сакала да избегам и да бидам во тишина со саканата личност, дека сè е толку мирно, дека ништо не се менува. Тоа доаѓа кога некого сакате.

Ражнатовиќ истакна дека има многу работи што ги цени со своето момче, како и дека деветгодишната разлика, колку што е Џорџ постар од неа, не им претставува проблем, бидејќи е зрела за своите години.

Постојат многу фактори, мислам дека сум премногу сериозен за мојата возраст, поради мојот живот, а исто така и затоа што сум во врска со некој што е постар од мене, има милион фактори. Тој е девет години постар од мене, но таа разлика не е видлива затоа што сум позрела и така се однесувам – рече Анастасија за шоуто „Ексклузив“ и додаде:

Не ми се допаѓа што морам постојано да стресирам во врска, да размислувам каде е, што е. Тој ме гледа како мене, а не како трофеј. Момчето е надвор од јавноста, тој не е заинтересиран да биде изложен, го почитувам тоа со него, тој нема никаква врска со јавниот живот. Човекот има своја работа, нема да се влече кон мене и не му е важно.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum