Анастасија и посвети емотивна порака на Цеца која нема да ве остави рамнодушни!

26 декември, 2020
732451_anastasija-i-djordje1_ls


Со последната објава на Инстаграм, Анастасија сакаше да и се обрати на Цеца со емотивни зборови


Анастасија и Цеца Ражнатовиќ имаат многу блиски односи, па слободно можеме да кажеме дека тие не се само мајка и ќерка, тие се и најдобри пријателки кои ги споделуваат сите тајни.

Со последната објава на Инстаграм, Анастасија сакаше да и се обрати на Цеца со емотивни зборови.
Заедно со прекрасната слика на мајка и ќерка, Анастасија го напиша следново:

Имаше моменти кога немав многу пријатели, но мајка ми секогаш беше пријателка. Секогаш. Младата пејачка напиша и омекна многумина, а популарните колеги реагираа на нивната заедничка фотографија.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris