Анастасија ќе пее на свадби, но вели дека никој нема да смее да и прави една работа!

20 октомври, 2020
ани

Анастасија Ражнатовиќ (22) ќе започне да настапува по објавувањето на нејзиниот прв албум, за кој досега посочи неколку пати.

Иако многумина мислат дека наследничката на Цеце Ражнатовиќ.

Неколку пати имам изјавено дека не сакам да започнувам со настапи се додека не го имам мојот прв албум. Уште пред да започнам, секогаш знаев дека ќе започнам да настапувам кога ќе го имам мојот материјал – рече Анастасија.

Зошто да не? Тоа е работа, како и секоја друга. Не е под моја чест. Секако, се додека е во нормални граници, да не ме клоцаат сега … да ми стави некој во градник, веројатно ќе полудев! Но, совети, ништо, јас сум пејачка – објасни младата пејачка во Сценарио.

Постои една слика што кружи на Интернет, кога имав 13 години. Во тој момент имам скоро 80 ​​килограми, имам лоша шминка. Сега сум 60. Не се срамам од тоа, не кријам дека изгледав така. Имав и повеќе тежина и имав поголем нос и помала уста … Сè на таа слика изгледа страшно – рекла Анастасија.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum