АНАСТАСИЈА ПОКРАЈ БАЗЕНОТ ВО СЕКСИ БИКИНИ: Ја запали фантазијата на мажите!(ВИДЕО)

16 септември, 2020
Anastasija

Таа одлучи да ги искористи последните денови од летото.

Анастасија Ражнатовиќ неодамна се врати од Црна Гора, каде помина добар дел од ова лето уживајќи во морето, пливајќи и сончајќи се.

Сепак, таа не е уморна од уживање во сонцето, па затоа реши да ги помине последните денови од летото покрај базен.

Имено, таа на Инстаграм објави видео на кое се сонча во дворот на својата куќа во Нови Сад, каде што моментално престојува.

Анастасија се соблече во минијатурно розово бикини и по тој повод ја покажа својата извајана фигура, но и прекрасниот поглед кој го има од терасата.

За ВИДЕОТО притиснете ТУКА