АНАСТАСИЈА РАЖАНТОВИЌ „НАПРАВИ БЕЉА“ СО МОМЧЕТО НА СРЕД УЛИЦА: ОДДЕЛНО ја напуштија забавата на нејзината пријателка! (ВИДЕО)

22 октомври, 2020
ана

Анастасија Ражнатовиќ е во врска со Ѓорѓе Кулиќ, со кого живее во Нови Сад, веќе неколку години, а неодамна меѓу нив имаше мали препукувања на сред улица.

Имено, и двајцата беа гости на роденденската забава на најдобрата пријателка и фризерка на пејачката Стефана Радивојевиќ, а Анастасија отиде сама во автомобилот по забавата, а тој ја следеше.

Тие разговараа низ прозорецот од автомобилот во кој седеше Ражнатовиќ, а потоа се смееја и задеваа, а пријателите на Стефана ја продолжија забавата по ова, додека нивните момчиња заминаа дома.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum