Анастасија Ражнатовиќ е подготвена да се омажи: „Би сакала романтично запросување“

20 октомври, 2020
Celebration on the occasion of the birth of Zeljko Raznatovic.Proslava povodom rodjenja Zeljka Raznatovica.


Дечко на Анастасија Ражнатовиќ – е еден од најбараните на „Гугл“. Младата пејачка ретко зборува за своето момче Џорџе Кулиќ, со кого е во врска веќе четири години. Тој сака да го задржи приватниот живот и емотивната врска со себе. Сепак, Анастасија реши да открие како и кога би сакала да се омажи, со оглед на тоа што тоа прашање го поставуваат се почесто.

– Би се омажила за мојот дечко Џорџе, заедно сме веќе четири години – изјави Анастасија во емисијата „Сценарио“, а потоа откри за какво запросување фантазира.

Anastasija Ražnatović Instagram


– Не би му предложила, не сум толку модерна. Сигурно би сакал да работи напорно на предлогот, да биде романтичен. Ќе дојде кога треба да дојде. Не брзам со тоа, не сум оптеретена. Кога ќе ја официјализираме врската со брак, ништо нема да се промени – додаде Анастасија, која живее во Нови Сад со избраникот. На прашањето со кого е блиска Цеца, со Џорџе или Богдана, Анастасија кратко одговори:


– Снаата живее со Цеца, па затоа се поблиску. Јас и Џоле сме во Нови Сад. Во интервју за нашето списание, Анастасија Ражнатовиќ откри дека нејзиното момче е голема поддршка, но и зошто го држи подалеку од љубопитните погледи.

View this post on Instagram

🌸

A post shared by 🔱 A N A S T A S I J A 🔱 (@raznatovicanastasija) on

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum