Анастасија Ражнатовиќ е подготвена за најлудата ноќ, вилиците паѓаат од нејзиниот новогодишниот стајлинг!

31 декември, 2020
130875456_1018765501968713_4997670346065825984_n_1000x0

Анастасија Ражнатовиќ се подготви за новогодишната ноќ, па сподели со сите како изгледа.

Пејачката објави кратко видео од вилата на Дедиње, кое ги остави сите без здив, особено посилниот пол.

Анастасија однапред им ја честиташе Новата година на сите и го покажа својота црвена тоалета, која го зачини со сјајни обетки.

Anastasija Ražnatović