Анастасија Ражнатовиќ го откри тајниот рецепт за успех! (ФОТО / ВИДЕО)

15 декември, 2020
Anastasija_1000x1000


Вие воопшто не го правите ова!
Анастасија Ражнатовиќ важи за млада, успешна пејачка која штотуку ја започна својата кариера на музичкото небо, но многу брзо се истакна во морето на поп-уметници и веќе остави трага.

Анастасија сподели со своите следбеници кој е најдобриот пат до успехот и што не треба да се прави на тој пат.
Ако сакате да успеете, не ги засукувајте луѓето, туку засукајте ги ракавите – гласи пораката на сликата што Ражнатовиќ ја објави на своето стори на Инстаграм.

Во оваа едноставна реченица има вистина, а напорот, работата и дисциплината се клучни за постигнување на посакуваните цели.

Сепак, не сме сигурни дали оваа порака се однесуваше на некого, но каква и да е, Ражнатовиќ продолжува да гази со полна брзина.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris