Анастасија Ражнатовиќ со години ја прашуваа за ова: Таа конечно проговори!

15 октомври, 2020
794833_a_ls

Анастасија Ражнатовиќ откри што бара од нејзините деловни партнери, па зборуваше за одлуката да паузира во објавувањето песни.

– Луѓето често ме прашуваат зошто не објавувам песни, едноставно не брзам со тие работи. Секоја песна што ќе ја издадам мора да биде нешто што ќе ми се допадне максимално, сто проценти – рече таа на почетокот. – Не сакам да издадам нешто чисто за да бидам актуелна, присутна, за да се случи нешто, сакам да издадам нешто за што сум сигурна и што ми се допаѓа. Одам полека, го подготвувам материјалот и сè ќе издадам следната година – рече Анастасија, а потоа откри што бара секогаш од своите соработници.


Ги замолувам соработниците да го пратат мојот стил, што мислат дека ќе ми одговара, да ми испраќаат такви песни, а до сега сум имала среќа, некои луѓе знаат да погодат што сакам. Нема правила, можам да ја сакам најтажната балада, и може да биде побрза песна, текстот ја има најважната улога во сето тоа – изјави Ражнатовиќ во емисијата „Ексклузив“.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum