Анастасија Ражнатовиќ во „мини“ сукња прошета по црвениот килим

8 октомври, 2020
Anastasija-Raznatovic-3- (1)


Анастасија Ражнатовиќ дојде да ја поддржи Емина Јаховиќ во лансирањето на нејзината козметичка линија, а кога се појави на црвениот тепих, засени сè. Пејачката беше во краток сребрен фустан над кој носеше розова јакна, а сите гледаа во нејзините нозе.