Анастасија во опасен фустан испраќа топол поздрав од Дубаи: Секоја жена ќе се заљуби во нејзините сандали

16 ноември, 2020
eminaredcarpet071020200063-830x0

Пејачката ужива во Дубаи

Анастасија Ражнатовиќ отпатува во потоплите краеви. Сега ужива во Дубаи, а фотографиите и снимките што ги објавува на Инстаграм секој ден сведочат за одлично поминување на времето во Обединетите Арапски Емирати.

Анастасија објави нова слика и повторно привлече внимание.

Имено, пејачката и ќерка на Цеца позираа во краток зелен фустан, а нејзините долги нозе беа во преден план.

„Изгледаш одлично“, беше еден од коментарите на фотографијата на Анастасија.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi