АПСОЛУТЕН ХИТ! Голубовиќ доби цртан филм, она што ќе го видите ќе ве насмее до солзи (ВИДЕО)

29 октомври, 2020
крис

Еден од најактуелните членови на реалното шоу, Кристијан Голубовиќ, во јавноста е познат како жестоко момче во 90-тите години на минатиот век, а тој ги раскажува своите авантури од младоста скоро секој ден за време на престојот во „Задруга 4“.

Kristijan Golubović

Јутјуб каналот наречен Илустранко беше многу креативен, па ги илустрираше сите ситуации за кои Голубовиќ зборуваше порано, во врска со неговите авантури.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum