Атрактивната Кија Коцкар заведува на Инстаграм: Дали позираше без долен веш?! (ФОТО)

10 септември, 2020
кија насловна

Таа знае како да привлече машки погледи…

Кристина Кија Коцкар обожава провокативни пози!

Таа очигледно е горда на своето тело и убавина, па од време на време има желба да ја разгори машката фантазија. Сега тоа го стори на Инстаграм.

Имено, Кија позираше во чипкан градник, а над фотографијата напиша „Неуредната кралица“, на англиски јазик.

Male hands holding a screaming newborn in a diaper. Family, healthy birth concept photo

Долниот дел не се гледа многу добро, па Кристина не фрли на размислување дали воопшто има долна облека или не.