Ава го покажа бујното деколте, па напиша: Ако Северина помина низ сè, можам и јас… (ФОТО)

25 септември, 2020
00d3b9f46fc91fc9651ef7fbdca33622

Ава Карабатиќ редовно објавува провокативни фотографии на Инстаграм, а не ги разочара своите обожаватели ниту со неодамнешната објава, фалејќи се со длабокото деколте.

“Јас не сум во” Хамлет “… Но .. како што започна Еви Дрејк … Па и јас повторно. Време е за вистината..Кои ONLY..Никогаш не го отворив..Ако Северина помина низ сè .. и јас можам … Сега сè ќе се дознае “, рече Ава во збунувачкиoт статус, не откривајќи за што станува збор, но некои од коментаторите сметаат дека ова е уште една најава за нејзино приклучување кон српската „Задруга “.

Што се однесува до самата фотографија, повеќето ги пофалија нејзините гради, но имаше и такви кои забележаа дека се „асиметрични“ на фотографијата, поради што се сомневаа дека станува збор за фотомонтажа.