Ава Карабатиќ по скандалот се врати на Instagram и му испрати порака на хакерот!

4 ноември, 2020
ана

АВА КАРАБАТИЌ се врати на својот Инстаграм по драмата што се појави откако нејзиниот профил беше хакиран.

“Драги мои, мојот профил е вратен. Ве сакам. Јас сум посилна од кога било”, напиша Ава во описот на првата фотографија што ја објави по скандалот.

“Им благодарам на сите што продолжија да ме следат. Им благодарам и на моите пријатели кои ме информираа за сè и беа со мене во овие тешки денови. Му благодарам и на мојот најмил татко. Голема благодарност до инспекторите од ЈПП Сплит кои го сфатија проблемот многу сериозно. “, додаде таа.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi