АВА СНИМА ПОРНО ФИЛМ?! Брадавиците и се во преден план, фановите се во ШОК! (ФОТО)

5 ноември, 2020
751921_avakarabatic0830x0_ls

Старлетата Ава Карабатиќ го врати својот профил на Инстаграм откако хакерите ги избришаа нејзините слики и го „наполнија“ профилот со експлицитна содржина.


Ава од вчера повторно се врати на Инстаграм и сподели слика од својот задник, па почна да поставува експлицитни фотографии.


Со последната слика која ја објави на која таа е гола, во описот најави издавање на новата книга и евентуално снимање на филм.

,,Знам, ќе се запрашате што би можела да снима освен порно филмови, но изгледа не е така… “

Сепак, следбениците не беа толку заинтересирани за жанрот, колку за фактот дека таа ги крши правилата на Инстаграм, бидејќи на сликата и се гледаат брадавиците.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi