БЕКВАЛАЦ ВЛЕГУВА ВО РЕАЛНО ШОУ?! Наташа ги откри условите кои продукцијата мора да ги исполни! (ФОТО)

6 октомври, 2020
new_project_1

Сите во шок!

Наташа Беквалац без двоумење призна дека повремено следи реални шоуа, па призна дали и под кои услови би учествувала во таков формат.

– Треба да се случи целосно да полудам и да влезам во некое од нив. Шала на страна, мислам дека навистина не припаѓам таму затоа што публиката не треба да ме гледа во сите изданија “, истакна Наташа и додаде:

– Иако понекогаш сакам да гледам, морам да признаам, таму има духовити луѓе.

View this post on Instagram

Neke zenske price❤️ @kurir.rs

A post shared by Nataša Bekvalac (@bekvalceva) on

Од друга страна, Наташа посочува дека нема ништо против оние кои влегуваат во музичкиот свет по напуштањето на ваквите ТВ-формати.

– Немам проблем со тоа, навистина, секој треба да прави што сака. И ми се чини дека времето најдобро покажува кој е квалитетен и кој ќе остане, бидејќи времетраењето е единствениот показател за успех – го изјави Беквалац својот став.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum