Бела рапсодија во домот на популарната водителка: Јована покажа како ја украси елката за празниците!

13 декември, 2020
glo020420190002-830x0


Декорациите се претежно бели, со некои сребрени детали


Водителката Јована Јоксимовиќ го украси својот дом во празнична атмосфера.

Јована им се пофали на своите фанови на Инстаграм со елката, висока околу два метра, а судејќи според сцената, дала се од себе за да ја украси.

Декорациите се претежно бели, со неколку сребрени детали, па во куќата на Јоксимовиќ има вистинска бајка.

Сигурно е дека новогодишната атмосфера во домот ќе биде забавна за малите Јоксимовиќ, синот Коста и ќерките Ана и Срна.
Потсетуваме, Јована неодамна се префрли од Прва Телевизија, каде ја водеше утринската програма со Срѓан Предојевиќ, во телевизијата К1, која ја води нејзиниот сопруг Жељко Јоксимовиќ.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris