БЕЗ ЕФЕКТ И ФОТОШОП! Анастасија објави зумирана фотографија на која е без грам шминка, а фановите останаа шокирани! (ФОТО / ВИДЕО)

10 декември, 2020
_uploads_thumbs_resize_800x420_336272


Дали е можно?
Анастасија Ражнатовиќ често објавува приватни видеа и слики во домашно издание, без шминка и екстравагантен стил.

Нејзината последна објава не би била ништо необично од младата пејачка доколку сликата што ја објави не беше зумирана, па може да се забележат сите детали.

Пејачката е без грам шминка, а сепак изгледа прекрасно!
Многумина се прашуваа дали е можно некој да има толку чисто лице!

Може да се претпостави дека Ражнатовиќ користи квалитетни препарати и оди на ефективни козметички третмани со цел да има негувана кожа, но нешто секако може да се препише на генетиката.

Денес ретко се случува девојките да изгледаат скоро исто со и без шминка, а со овој изглед Анастасија слободно може да го напушти својот дом со гордост без да се грижи за тоа како ќе изгледа.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris