БЕЗОБРАЗНИТЕ ФОТОГРАФИИ КОИ ГИ ВИДОВТЕ НЕ СЕ НИШТО: Погледнете што направи Јелена Карлеуша во бекстејџот – „Снимив сѐ!

14 октомври, 2020
jkposter

Карлеуша не престанува да интригира!

Пејачката Јелена Карлеуша изгледаше побрутално од кога било на последното снимање на „Ѕвездите на Гранд“!

Иако сме навикнати на нејзините голи комбинации кога оди на снимање на емисиите, малиот сребрен фустан кој го носеше вчера дефинитивно победи.

Еве зошто!

Сега се појавија слики од бекстејџот, како и видео во кое ја гледаме голата Јелена како позира провокативно, а во еден момент дури гледаме дека и Саша Поповиќ ја слика.

„Ууу, како го снимив ова, до ј***а е“, рече првиот човек на Гранд.

Еве каков поглед имаше!

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum