„BLACK FRIDAY“ И KAJ СОРАЈА: Tаа го продава своето „ЛАМБОРЏИНИ“ по секоја цена!

28 ноември, 2020
soraja


Веќе не ги „паркира“ во базенот, сега ги продава. И на нејзината врата тропна кризата.

Се чини дека финансиската криза тропна на вратата на старлетата Сораја Вучелиќ, која наводно решила да го продаде скапиот „Ламборџини“ .

„Black Friday“ и „Ламборџини“ за само 90.000 евра!
Како што се наведува, на овој автомобил бил платен 200.000 евра, а Сораја го поставила на огласите, бидејќи итно и требаат пари.

Таа, наводно, веќе има купувач.

“Поради сегашната состојба со короната, сите нејзини работни места се запрени, па изгуби најголем дел од своите приходи. Таа се распрашуваше за колку може да продаде” Ламборџини” и доби совет дека 90.000 евра е реалната цена за него во моментот. Тоа е модел што е многу баран, па еден заинтересиран купувач веќе ја контактирал “, изјавуваат медиумите додавајќи дека и покрај кризата, Сораја не сака да продава скап накит и часовници.


На Сораја ова не и е првото „Ламборџини“! Претходниот го „паркираше“ во базенот, кога потпетицата случајно и се лизна, но сега сепак треба да внимава – криза е.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi