Блудната Карлеуша во безобразна поза ве тера да зумирате на нејзиниот задник: „Ова е зло! Дали носиш долна облека?”

2 декември, 2020
karleusa-830x0

– Од ова може да се цркне – ѝ порачаа нејзините следбеници

Поп-sвездата Јелена Карлеуша (42) ги сруши социјалните мрежи со секси фотографија, а сите први, а некои и единствено, го забележаа нејзиниот гол задник во кадарот.

Пејачката на Instagram покажа како изгледа кога се релаксира во кревет. Лежи на стомак, со кренати нозе, но така што нејзиниот задник го „украде“ целото внимание.

Имајќи предвид дека е фотографирана во темна просторија, не е јасно дали Јелена е целосно гола, но ако ја зумирате фотографијата – ќе дознаете.

За околу 10 минути, фотографијата на Карлеуша им се допадна на 25.000 луѓе, а следуваа коментари за нејзиниот бомбастичен изглед: „Гориш!“, „Ова може да те натера да цркнеш“, „Каква поза“, „Ова е зло! Дали знаеш? “.

Погледнете ја провокативната фотографија на Јелена која ги сруши социјалните мрежи.

П.С. Не заборавајте да зумирате!

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris