БОБА ЖИВОЈИНОВИЌ ОДИ НА ОПЕРАЦИЈА ПОРАДИ ЛЕПА БРЕНА?! Пејачката во страв за неговото здравје?!

16 ноември, 2020
375260_bibi_f

Шок!

Откако ги виде резултатите што Дарко Лазиќ ги постигна кога го намали желудникот, Лепа Брена посака да го примени истиот метод на слабеење и за нејзиниот сопруг Боба Живојиновиќ.

Додека се шепоти, тој е во голема дилема, иако Брена веројатно би закажала хируршка постапка што е можно побрзо.

Имено, наводно не ѝ пречи дебелината на Боба толку естетски, но како што минуваат годините, таа се плаши за неговото здравје.

На Брени ѝ е јасно дека нејзиниот сакан нема карактер да ја промени исхраната.

– Не го тера повеќе да држи диета, но повторно се грижи. Дебелината во никој случај не е добра за срцето и генерално е лоша за здравјето, па Брена верува дека оваа популарна операција на желудникот е вистинското решение за нејзиниот сопруг. Боба сè уште се двоуми, тој сака да јаде калорична и масна храна и ужива во готвењето, тој е хедонист, па рече дека може да закаже операција, но само по новогодишните празници – заклучува добро информиран извор.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi