Брена го прослави 60-тиот роденден: Погледнете како изгледаше декорацијата на прославата

21 октомври, 2020
SFSDFGDF


Фолк ѕвездата Лепа Брена го прослави својот 60-ти роденден, а пред забавата доби подароци од најблиските.

Lepa Brena


Брена позираше со букет цвеќе, а насмевката не ја симна од лицето, па не ја криеше среќата што е опкружена со оние што и значат најмногу.

Lepa Brena

Местото каде што пејачката го прослави својот роденден беше украсено како од бајка, а доминираа белите и златните нијанси. Брена славеше во тесен круг на луѓе, а во продолжение погледнете како изгледа просторот.

Dekoracija na žurki
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort