Брутален коментар на Јелена: „Јас не готвам и не пеглам, јас сум секс – бомба“

5 ноември, 2020
љњертѕ

Нова епизода на „Ѕвезда Гранда“ нè чека во сабота, а во фокусот не беше никој друг, освен Јелена Карлеуша.

Јас не готвам, не пеглам. Имам жени кои го прават тоа. Мојата работа, што ми носи пари, е да бидам секс-бомба – рече Карлеуша.

Јелена се налути и почна да збори како жените на Балканот не треба само да пеглаат и да готват.

Погледнете го видеото!

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi