Цеца блескаше во новиот кожен фустан: Фановите велат дека таа никогаш не изгледала поубаво!

11 септември, 2020
цеца 6


Пејачката Цеца Ражнатовиќ привлече внимание со нов пост на Инстаграм.

 Имено, фолк sвездата позираше во кожен фустан и носеше капа со мрежа на главата. Цеца блескаше за време на снимањето, а обожавателите изјавуваат дека никогаш не изгледала подобро.

„Совршена“, беше еден од коментарите на обожавателите.