Цеца го запали интернетот со новиот пост и ги заинтригираше сите! (ФОТО)

12 ноември, 2020
20181220152819

Цеца Ражнатовиќ објави фотографија на својот Инстаграм профил и заинтригира многумина. Имено, таа истакна дека жената цвета со одреден маж „Жената не цвета на одредена возраст, жената цвета со одреден маж“, беше напишано на фотографијата.