Цеца и Анастасија заедно на забава: Уште во автомобилот покажаа каква вечер ги очекува

11 септември, 2020
цеца и анастасија

По долго време, фолк ѕвездата Светлана Цеца Ражнатовиќ замина на забава и тоа со нејзината ќерка.

Цеца на својот Инстаграм профил покажа како се забавуваат во автомобилот, каде што мајката и ќерката ја пееја песната на Цеца „Пробуди ме кад буде готово“.

Ова видео е одличен доказ за тоа дека вечерта пред нив била од оние за паметење.