Цеца и ОВОЈ колега го напуштија Белград: Еве каде отидоа (ФОТО)

6 септември, 2020
ЦЕЦА

Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ е многу активна на својот Инстаграм профил, па овој пат радоста ја сподели со своите следбеници и обожаватели дека е подготвена за концертот во Луцерн. прво објави селфи од авионот.

Таа прво направи селфи од авионот, што покажува дека ги почитува сите правила поради коронавирусот.


„Полетуваме“, напиша Цеца.

Откако се стави во преден план, Цеца го пренесе ударот на неговата колешка која по тој повод беше нејзин пријател и колега пејачот Аца Лукас.