Цеца избувна кога виде што ќерка и Анастасија зборувала за Аркан: „Што зборуваш ти?“

10 декември, 2020
698251_anastasija-raznatovic-svetlana-ceca-raznatovic_lsМладата пејачка предизвика вистински хаос кога еднаш реши да одговори на прашањата на нејзините следбеници на Инстаграм во живо.

Пејачката и ќерката на српската sвезда Цеца Ражнатовиќ, Анастасија, ја прашаа дали повеќе личи на нејзината мајка или на покојниот татко Аркан.

Мислењата се поделени, некој ми вели дека изгледам како мајка ми, а некој како татко ми.

-Кога се шминкам, изгледам како мајка ми, но сепак имам повеќе гени на татко ми – рече Анастасија, а штом го слушна тоа, Цеца веднаш интервенираше: Што зборуваш? Ти си иста на мене!

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi