Цеца ја отвори душата, многумина ќе се пронајдат во нејзината порака! (ФОТО)

2 ноември, 2020
ццц

Светлана Цеца Ражнатовиќ сподели порака на нејзиниот Инстаграм.

Пејачката напиша она што се очекува во четириесеттите години, па насмеа многу луѓе на социјалните мрежи.

„Вистинската љубов се бара во дваесеттите години, сродна душа во триесеттите години и во четириесеттите години некој со кого може да пиете кафе без да ви замавнуваат нерви“, напиша Цеца на Инстаграм.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi