ЦЕЦА КАКО НА МОДНА ПИСТА! Пејачката излезе да се забавува, ГРМИ како ИЗГЛЕДА: Горат социјалните мрежи!

20 септември, 2020
5d446d4d-5660-4ef1-a706-2dad0a0a0a64-ceca-previewOrg

Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ објави видео, па ги „запали“ социјалните мрежи.

Имено, Цеца одеше како на модна писта, носеше кафеав фустан, а никој не беше имун на нејзиниот изглед.

Видеото го објави на својот Инстаграм профил, а коментари за нејзиниот изглед само доаѓаа.