Цеца никогаш не изгледала подобро! Во блуза и фармерки ги покажа своите облини!

23 септември, 2020
цец

Цеца Ражнатовиќ се појави денес нешто пред 13 часот во Палатата на правдата, на судењето со нејзината колешка.

Светлана ја тужеше познатата пејачка поради изјавата дека Ражнатовиќ нема свој став кога станува збор за вакцината ММР, а нејзиниот колега не се појави на рочиштето денес.

– Ми се гади. Само јас се појавувам, другата страна не се појавува, катастрофа – беше искрена Цеца пред да влезе на суд.

Линијата на Цеца привлече големо внимание, таа никогаш не изгледа подобро, а со намалениот изглед привлече големо внимание. Сите облини ги истакна со тесна блуза и панталони!