Цеца позираше покрај луксузна новогодишна елка, а нејзиниот ФУСТАН е совршен! (ФОТО)

21 декември, 2020
цеца

Фолк дивата Светлана Цеца Ражнатовиќ важи за една од најстилизираните жени на естрадата. Без разлика дали е во порелаксирана варијанта на облека или е подготвена за црвениот тепих, Цеца едноставно секогаш блеска.

Имајќи во предвид дека сме долго време во празнично расположение, не е изненадувачки што и таа реши да позира пред огромна новогодишна елка.

Нема сомнение дека елката е навистина феноменално украсена и зрачи со раскош, но многумина всушност не можеа да престанат да го гледаат фустанот на Цеца.

Погледнете како изгледаше!

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi