Цеца пристигна во Париз, па се шокираше: Во неверување го сними видеото и го сподели со сите! (ВИДЕО)

27 септември, 2020
цеца наслов

Таа е изненадена од тоа колку се плашат луѓето

Светлана Цеца Ражнатовиќ денес отпатува за Париз, а штом стигна таму, направи видео што го објави на Инстаграм.

На видеото може да се види дека пејачката носи заштитна маска на аеродромот, како и сите околу неа, но сепак една работа ја изненади.

Имено, некои луѓе беа на аеродромот целосно облечени во заштитни одела поради страв од Корона вирус, па може да се заклучи дека луѓето во Франција сè уште многу се плашат од инфекција.

Реакцијата на ова Цеца ја изрази со емотикон кој ја удри по главата, што покажа дека е изненадена што луѓето во оваа земја се толку исплашени.

Погледнете ТУКА !